HYDRO & KOV s.r.o.

HYDRO&KOV s.r.o.
Rybářská 801
379 01 Třeboň

tel./fax: 384 722 033
email: info@hydrokov.cz

Certifikace

Již u samého zrodu společnosti byl jasný záměr vybudovat zdravou, ryze českou společnost, která se bude rozvíjet pro práci na českém trhu a bude ve svém hlavním oboru konkurenceschopná.

Hlavním cílem je komunikovat se zákazníkem, tak aby pro potřeby jednotlivých zakázek bylo zvoleno vždy optimální, účelné a úsporné řešení. Věříme proto, že zavedením a dodržováním integrovaného systému řízení jakosti dle požadavků norem ČSN EN ISO 9001:2001 bude pro zákazníka dostatečným důkazem, že spolupracuje se spolehlivým partnerem.

Jedním z cílů společnosti je účastnit se realizací zakázek v rodné Třeboňské pánvi, a protože se jedná o území spadající do Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, považujeme za svou povinnost ctít pravidla environmentálních aspektů podle normy ČSN EN ISO 14001:2005.

V červenci roku 2008 tedy společnost úspěšně prošla certifikačními audity certifikačního orgánu TÜV SÜD Czech s.r.o. a prokázala tím, že disponuje funkčním systémem QMS i EMS a je vhodná pro udržení potřebné důvěry zákazníků v poskytované služby.

 

© HYDRO&KOV s.r.o.

Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím